Cuma , 20 Ekim 2017
Anasayfa » ETKİNLİK » 11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi
11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi

11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi

 

Davet
Değerli Meslektaşlarımız,

11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ ni 07 – 10 Mart 2013 tarihleri arasında Karinna Otel Uludağ – Bursa’ da düzenleneceğini duyurmak ve bu heyecanı sizlerle paylaşmaktan onur duymaktayız.
Bu yıl 11. sini düzenleyeceğimiz, mottosu “Jinekoloji ve Obstetride Tartışmalı Konulardan Konsensusa” olan kongremize yurt içi ve yurt dışından gelecek olan çok değerli konuşmacılarımız aracılığıyla Kadın Hastalıkları ve Doğum alanındaki tüm yenilikleri sizlere sunmak, birlikte tartışmak ve fikir birliğine varmak amacındayız.
Daha önceki organizasyonlarımızdan bildiğiniz gibi en büyük arzularımızdan birisi uzman meslektaşlarımızın ve özellikle araştırma görevlisi arkadaşlarımızın kongreye geniş kapsamlı katılımını sağlamaktır. Buna istinaden; kongre kayıt ücretlerimiz mümkün olduğunca düşük tutulmuştur. Ayrıca, kongremize bildiri ile katılacak araştırma görevlilerinden de kayıt ücreti alınmayacaktır.
11. Uludağ Jinekoloji ve Obstetri Kış Kongresi’ nde sizlerle biraraya gelebilecek olmanın heyecan ve mutluluğu içindeyiz. Bilimsel açıdan son derece doyurucu ve keyifli bir kongreyi birlikte geçirmek üzere sizleri Uludağ’ a bekliyoruz.

www.uludagkadindogum.org/
Sevgi ve saygılarımızla,
Prof. Dr. Şakir Küçükkömürcü Prof. Dr. Gürkan Uncu
Kongre Başkanı Kongre Bilimsel Kurul Başkanı