Perşembe , 19 Ekim 2017
Anasayfa » ETKİNLİK » 2. Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) Kongresi
2. Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) Kongresi

2. Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) Kongresi

Sevgili Meslektaşlarımız

Sizleri Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER) Kongresine davet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlarının sorularını, sorunlarını, eğitimlerini ve özlük haklarını ilgilendiren konular ile ilgili olarak gerekli görüşmeleri yapmak, uzmanlık alanımızı temsil etmek ve sorunlarımıza sahip çıkmak için kurulan derneğimiz, meslektaşlarımızın birbirlerini tanımaları, sorunlarımızı paylaşmaları ve bilimsel bilgi alış verişinde bulunmaları amacıyla ikinci kongresini düzenleyecektir.

Kongrenin programında Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları uzmanlarının eğitim ve özlük hakları ile ilgili sorunları, hukuki sorumlulukları, eğitimin organizasyonu yanında mesleğimiz ile ilgili bilimsel konulara da yer verilmektedir.

Kongrede ayrıca “Çocuk Yoğun Bakım”, “Olgularla Periferik Yayma ve Kemik İliği ile Hematolojik Hastalıklarda Tanı”, “Düşük Doğum Ağırlıklı Bebek” ve “Yenidoğanda Mekanik Ventilatör” kursları da gerçekleştirilecektir.

1-5 Mayıs 2013 tarihlerinde ikincisi gerçekleştirilecek olan “PUADER Kongresinde” hep birlikte olmayı umuyor, hepinize mutlu sağlıklı günler diliyoruz.

Saygılarımızla.

Emre Alhan
PUADER Başkanı
Mehmet Ceyhan
PUADER Genel Sekreteri

 

YER: Antalya / Belek
TARİH: 1-5.MAYIS.2013
DÜZENLEYEN KURULUŞ: Pediatri Uzmanlık Akademisi Derneği (PUADER)
ETKİNLİK MERKEZİ: Susesi Resort Otel
ETKİNLİK WEB SAYFASI: http://www.puader2013.org/