Pazartesi , 23 Ekim 2017
Anasayfa » GÜNCEL » Belediye başkanı emretti ASM 24 saat hizmet verecek!
Belediye başkanı emretti ASM 24 saat hizmet verecek!

Belediye başkanı emretti ASM 24 saat hizmet verecek!

Belediye Başkanı: ASM 24 saat hizmet verecek

Bartın merkeze bağlı Kozcağız Beldesi’nde faaliyet gösteren Aile Sağlığı Merkezi’nin 24 saat hizmet vereceği açıklandı.

BARTIN-Konu ile ilgili açıklama yapan Kozcağız Belediye Başkanı Mustafa Karaman, Ankara’da Sağlık Bakanlığı ile görüşmeler yaptığını, Aile Sağlığı Merkezi’nin 24 saat hizmet vermesi için gerekli sözün alındığını belirtti. Başkan Karaman, “Yıllardır Beldemizin ve çevre köylerimizin kanayan yarası haline dönüşen Aile Sağlığı Merkezi’nin çalışma saatlerine yeniden düzenleme getiriliyor. Beldemizde bulunan 4 mahalle ve 40 köyümüze hizmet veren Aile Sağlığı Merkezi önümüzdeki günlerde 24 saat hizmet vermeye başlayacaktır. Ankara’da Sağlık Bakanlığı ve Halk Sağlığı Başkanlığında Gerçekleştirmiş olduğu görüşmeler olumlu sonuç vermiş olup, artık Aile Sağlığı Merkezimiz çok kısa süre içerisinde 24 saat hizmet vermeye başlayacaktır” dedi.

Doktor Magazin Sorar;
– Yeterli sağlık personeli var mı?
– Ek mesaii ücreti verilecek mi?
– Çalışma saati emrini belediye başkanı mı verecek?
– Oradaki çalışacak hekimin buna rızası var mı?

sizlerde sorularınızı aşağıdaki yorum kısmına bırakabilirsiniz…

6 yorum

  1. anası güzelmiymiş?

  2. ansı güzel mi?..:/

  3. KENDİSİ DE 24 SAAT ÇALIŞIR DÜKKANI AÇIK BIRAKIRSA BİZDE İNSANLIĞIMIZDAN ÇIKIP TEK DAMLA UYKU UYUMAZ,1 GRAM DİNLENMEZ ÇALIŞIRIZ NE OLACAK:)HERKESİN DE GÜCÜ BİZE YETİYOR GALİBA ….

  4. aile hekimi şamar oğlanına dönmüş görmüyormusunuz.bütün bunlara katlanmak zorundamıyız.tamammen keyfi bir sistem.hergün yeni bir iç karartıcı gelişme oluyor.imkanı olan doktor arkadaşlar topyekün bu aile hekimliğinden çıkmalıdırlar.kimse bu sisteme mahkum değil.doktorsuz bakalım sistemciklerini nasıl ayakta tutacaklar.ama hayır herkes sızlanıyor,onurlu bir duruş göstermiyor.ya sızlanmayalım yada çekip gidelim

  5. kendini ne sanıyor başkan..bizde 24 saat a belediye hizmeti istiyoruz…24 saat koltuğunda oturan belediye başkanı…içişleri bakanlığında tanıdıklarımıza söylesek olumlu görüşme geçse oturtsak olmazmı

  6. Feride Solakoğlu

    Bu politikacıların kendileri 24 saat hizmet versinler de görelim.Sağlıkçılık mecliste kafayı koyup uyumaya benzemez.Belediye başkanı değil,insan olun önce..