Pazartesi , 23 Ekim 2017
Anasayfa » Genel » Bursa’da Songül Hemşire’nin Hayatından Endişe Ediliyor
Bursa’da Songül Hemşire’nin Hayatından Endişe Ediliyor

Bursa’da Songül Hemşire’nin Hayatından Endişe Ediliyor

Bursa’da, özel bir hastanede acil servis hemşiresi olarak çalışan 19 yaşındaki Songül Kanal’dan, geçen pazartesi gününden bu yana haber alınamıyor. “İşe gidiyorum” diye evden ayrılan Songül Kanal’ın ailesi, hayatından endişe ettikleri kızlarının bulunması için savcılığa başvurdu. Nike Air Max 97 Homme North Carolina Tar Heels Kızının arkadaşlarına, “Tanımadığım birisi beni rahatsız ediyor” dediğini söyleyen Saniye Kanal, “Cep telefonu kapalı olan, bizi aramayan yavrumun başına kötü bir olayın gelmesinden korkuyorum” dedi. TANJUN

“İŞ ARKADAŞLARI EVE GELİNCE ANLAŞILDI” Merkez Nilüfer İlçesi Fethiye Mahallesi’nde oturan Saniye ve Celal Kanal çiftinin üç çocuğunun en küçüğü olan Songül Kanal, özel bir hastanenin acil servisinde hemşire olarak çalışıyordu. new balance femme Ailesiyle birlikte tüm sorunlarını paylaşan Songül Kanal, geçen pazartesi günü saat 16.00’da başlayacağı mesaisine gitmek için evden ayrıldı. New Balance 993 femme Parajumpers Lightweight UGO Veste Ailesi, işinde titiz olan kızlarının hastaneye gitmediğini, kendisine cep telefonu ile ulaşamayınca “Acaba hasta mı oldu” diyerek evlerine gelen çalışma arkadaşlarından öğrendiler. Canada Goose Resolute Parka Kanal çifti, kızlarından gece boyunca haber alamayınca, ertesi gün cumhuriyet savcılığına giderek çocuklarının bulunması için başvuruda bulundu.

“SIRRA KADEM BASTI” Kızını cep telefonundan bir kişinin sürekli rahatsız ettiğini, bunu ise kaybolduktan sonra arkadaşlarından öğrendiğini söyleyen Saniye Kanal, “Songül bizimle arkadaş gibiydi. St. Johns Red Storm Özel konularını dahi bizimle paylaşırdı. Nike Air Jordan femme Nike Air Max 2017 Femme Hiç bir problemi yoktu. Asics Gel Nimbus 18 Femme PUMA King homme Olsa zaten anlatırdı. NIKE AIR PEGASUS 92-16 O gün işe gitmek için gülerek evden ayrıldı. asics gel noosa Nike Kobe Ardından, sırra kadem bastı. ADIDAS Yeezy Boost 350 V2 Cep telefonu kapalı. ugg australia Sosyal paylaşım sitesini kullanmıyor. Parajumpers Gobi Homme Kızımın, sevgilisi ile kaçma ihtimali yok. Air Jordan Aero Flight Femme Çünkü, eşyaları evde duruyor. Ayrıca, bu tür konuları bize söylediği zaman ailecek ona karşı çıkmayız. Aklımıza kötü olaylar geliyor. Bu da bizi rahatsız ediyor” dedi.

Baba Celal Kanal ise hayatından endişe etitği kızının bir an önce bulunmasını istedi.