Pazartesi , 23 Ekim 2017
Anasayfa » ETKİNLİK » Geleneksel İç Hastalıkları Günleri 08-10 Mart 2013
Geleneksel İç Hastalıkları Günleri 08-10 Mart 2013

Geleneksel İç Hastalıkları Günleri 08-10 Mart 2013

banner

Sayın Meslektaşlarım,

Sizleri İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı tarafından düzenlenen “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme 2013” toplantısına davet etmekten onur duyarım. Her zaman olduğu gibi, gerek interaktif oturumlar, gerekse Uzmanına Danışın toplantılarında bir araya geleceğiz. Köklü bir geçmişe sahip İç Hastalıkları Anabilim Dalı’mızın, alanlarındaki en deneyimli öğretim üyeleri, 8-10 Mart 2013 tarihleri arasında birikimlerini sizlerle paylaşacaklar.

Toplantılarımıza daha önce katılmış meslektaşlarımızın çok iyi bildiği gibi, bu “paylaşım” yalnızca toplantı salonlarında değil, yaklaşık iki gün süren bir zaman dilimi boyunca devam edebilmektedir. Bu da, “Geleneksel İç Hastalıkları Günleri”ni, benzerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biridir: Katılımcılar, öğretim üyeleri ile toplantı saatleri dışında da “non-formal” bir şekilde temas edebilmekte ve özellikle genç meslektaşlar, hocaları ile bir sohbet ortamında onların deneyimlerinden istifade edebilmektedir.

Toplantı içeriklerinin gerek seçiminde gerekse sunumunda, her zaman olduğu gibi, sizlerden gelen geri duyumların da ışığında “günlük pratik” gereksinimler esas alınmaktadır. Ancak, günlük yaşamda karşılaşılabilecek, “sıradan” ya da “rutin” olarak nitelenedirilebilecek bu sorunlar öğretim üyelerimiz tarafından “son gelişmeler” perspektifiyle ele alınacaktır.

Geleneksel İç Hastalıkları Günleri – İnteraktif Güncelleştirme 2013” toplantısında buluşmak üzere…

Prof. Dr. Kerim Güler