Pazartesi , 23 Ekim 2017
Anasayfa » ETKİNLİK » IV.Ulusal Ebelik Öğrenci Kongresi
IV.Ulusal Ebelik Öğrenci Kongresi

IV.Ulusal Ebelik Öğrenci Kongresi

IV.ULUSAL EBELİK ÖĞRENCİ KONGRESİ

Değerli  Katılımcılar,
Birincisi  2010  yılında düzenlenen ve geleneksel hale gelen “Ulusal Ebelik Öğrencileri Kongresi”nin bu yıl 2-4 Mayıs 2013 tarihlerinde Samsun ili Ondokuz Mayıs Üniversitesinde  düzenleneceğini duyurmaktan ve sizleri  IV.Ulusal Ebelik Öğrenci Kongresine davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz.

Ebelik Mesleğinin güçlendirilmesi yolunda işbirliği içinde olmak, birlikte hareket etmek, bilgi paylaşımında bulunmak, karşılıklı etkileşim ve iletişimimizi artırmak için siz değerli öğrencilerimiz ve hocalarımızla birarada olmak istiyoruz.

Ülkemizin farklı bölgelerinden kongremize katılacak olan sizlerin özgün çalışmalarınız  Ebelik Öğrenci Kongresini daha da zenginleştirecektir. Ayrıca alanlarında uzman profesyonellerin ve akademisyenlerin bilgi ve deneyimlerini bizlerle paylaşması gücümüzü artıracaktır.

Karadenizde ilk defa yapılacak olan ebelik öğrenci kongresi ile birlikte, güzel şehrimiz Samsun’da 2013 yılında 5 Mayıs Uluslar arası Ebeler Gününü de sizlerle birlikte kutlayacak olmanın heyecanı içindeyiz.

Sizleri denizi, doğası, kültürü ve tarihi ile kucaklayacak olan, cumhuriyete giden yolda ilk adımın atıldığı kent, karadeniz´in incisi, Amazonlar diyarı Samsun ilimizde görmekten mutluluk duyacağız.  Kongremize katılımınız ve katkılarınızı bekliyotuz…

Saygılarımızla,

Yard.Doç.Dr.Birsen ALTAY

Kongre  Başkanı

 

YER: Samsun
TARİH : 2-4.MAYIS.2013
DÜZENLEYEN KURULUŞ: Ondokuz Mayıs Üniversitesi Samsun Sağlık Yüksekokulu
ETKİNLİK MERKEZİ: Ondokuz Mayıs Üniv. Samsun Sağlık YO. Kurupelit Kampüsü
ETKİNLİK WEB SAYFASI : http://ebelikkongre.omu.edu.tr/